Porcja newsów z Newark

Władze New Jersey Nets przeniosły Bena Uzoha do NBA Development League. Debiutant trafił do Springfield Armor, które reprezentuje Nets w zapleczu NBA.


Uzoh trafił do ekipy z Newark, jako wolny gracz. W tym czasie zdążył 32 mecze, w których notował średnio 3.4 punktów and 1.4 asysty.

Nets mianowali także Dana Leftona na dyrektora biletowego. Będzie on nadzorował ich sprzedaż na nową hale Barclays Center, znajdującą się na Brooklynie w Nowym Jorku, która rozpocznie się wiosną 2011.

Na Brooklyn Nets mają się przenieść prze sezonem 2012-2013

Trener New Jersey Nets Avery Johnson twierdzi, że Deron Williams przedłuży kontrakt po zakończeniu sezonu i zostanie w ekipie z Newark na dłużej

Dogadujemy się ze sobą od pierwszego dnia. Także poza boiskiem – nasze żony też bardzo dobrze się ze sobą rozumieją. Nie możemy niczego do końca założyć, ale według mnie nie ma wątpliwości, że Deron Williams przedłuży z Nets obecną umowę – mówił w jednym z amerykańskich programów radiowych trener zespołu Nets.

Od draftu 2005 był zawodnikiem Utah Jazz, w którym to wybrali go z 5 numerem. Williams trafił do Nets tuż przed zamknięciem okienka transferowego i od tamtego czasu zdążył się zaprezentować w 6 spotkaniach, gdzie notował średnio 15.8 pkt. oraz 14.2 asysty. Podczas tych lat dwukrotnie był uczestnikiem meczów gwiazd. W ramach umowy podpisanej jeszcze podczas gry w Utah, Williams ma zarobić w tym sezonie 15 mln $, za kolejny 16.3 mln, a sezon 2012/13 to opcja zawodnika za 17.8 mln.

Sports Illustrated przeprowadzili ankietę wśród zawodników z NBA, na temat najgłośniejszych trenerów, a dokładniej, który z trenerów odzywa się najgłośniej podczas meczów. Wzięło w niej udział 138 graczy, którzy jednogłośnie oznajmili, że jest nim Stan Van Gundy z Orlando Magic.

Niespodziewanie 2% głosów otrzymał Larry Brown, a 1% Jerry Sloan. Obaj byli trenerami Charlotte Bobcats i Utah Jazz. Po jednym głosie oddano na Lawrence Frank, asystenta Doca Riversa w Boston Celtics, oraz Michael Jordan, właściciel Bobcats.
Co ciekawe prowadzący wśród trenerów w ilości fauli technicznych (8) Detroit Pistons John Kuester, nie został zaszczycony żadnym głosem.

Flashkrr

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *