Informacyjnie dla Was (2)

Drodzy Czytelnicy!

1. Z racji pochlebnych opinii i komentarzy z interesującymi linkami (zarówno na stronie jak i na Naszym Forum), wprowadzamy jeden piątek w miesiącu – i teraz byłby to ten w najbliższy – jako tzw. dzień dla Czytelników.

Do tego dnia na redakcyjnego maila , można wysyłać , znalezione i ciekawe filmy, zdjęcia czy jakieś krótkie historie (opisy) , a my je opublikujemy. Tym samym pomożecie nam tworzyć stronę podczas jednego z najnudniejszych dni w NBA, gdyż w czwartkową noc jesteśmy świadkami 2-3 spotkań!

2. News – mani; przez najbliższe dwa tygodnie poddamy Waszej ocenie dwóch nowych zawodników naszej ekipy. Piotr i Kacper (mający ‚blogową i serwisową’ przeszłość) będą z nami pisać na zasadzie najświeższych informacji, co do graczy czy wydarzeń nie związanych bezposrednio z meczami (NBA od kuchni). Prosimy o wsparcie w śledzeniu ich notek jak i opinie na temat ich twórczości.   

3. Gladysh – Piotr Gładczak (Enbiejejowo) jak już macie okazję obserwować od ponad tygodnia, dołączył do naszego zespołu i relacjonuje spotkania przez siebie oglądane. Najnowsze informacje odnośnie występów Clippers, Grizzlies, Kings i Warriors wychodzą spod jego ręki. Nie ukrywamy, że transfer Piotrka to kolejne nasze wzmocnienie, z którego się cieszymy.

Pozdrawiamy – Redakcja Enbiej.pl – zachęcając do odwiedzin i komentarzy.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *