Biżuteria w stylu NBA

Wiemy, że gwiazdy NBA to bardzo często nastoletni milionerzy. Równie często zdarza się, że nie wiedzą co zrobić z gromadzonymi w szybkim tempie pieniędzmi. Wszystkim z podobnymi problemami polecamy pójście w ślady Marquisa Danielsa (poprzednio Celtics od wczoraj Kings). Na poniższym filmie widać drobiazg który sobie zafundował.

To cacko waży około 1,4 kg jest pokryte 14 karatowym złotem i wysadzane diamentami (jak piszą autorzy były to nieskazitelne białe, koniakowe i czarne kamienie). Wyceny nawet się nie podejmuję. JasonofBH – tak się nazywa zakład jubilerski tworzący takie rzeczy ma w swoim dorobku także choćby pierścienie mistrzowskie dla LA Lakers.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

3 komentarze

 1. Gabryś napisał(a):

  no a dzieci na świecie głoduja..

 2. ix napisał(a):

  Głodują, ale to nie jego zasługa a tym bardziej nie jego sprawa.
  Rządy wielu krajów mają wszystko gdzieś, skoro firmy typu H&M są wpuszczane na rynki (w sumie dzięki Niemcom, niedługą mogą nie być już wpuszczane.. uff… ah te chemikalia.)
  Gdyby nie fundacja żony B.Gates’a to myślę, że było by więcej ludzi głodnych, ale to nie znaczy, że nie mogę sobie kupić Jordanow z 600zł, czy MD 1,5kg wisiorka za (1g zł ok. 14$, wy wyrobie z 18, a w takim wyrobie z 200$. Dodatkowo diamenty… myślę, że z robocizną w „Bańce” się mógł nie zmieść), co nie zmienia faktu, że ma tego nie kupować, bo dzieci głodują….

  ludzie, ludzie tyle w was dobra ale jak leży koleś na trawniku to żul bo przecież jak mógł dostać zawał, jeżeli koleś prosi cię przed supermarketem o coś do jedzenia to może jest głodny a nie chce kasy na wino…

  …eh…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *