Cavaliers i Clippers też wymieniają playmakerów!

Według serwisu Yahoo Sports: Los Angeles Clippers porozumieli się z Cleveland Cavaliers w sprawie transferu Barona Davisa. Davis miałby dołączyć do Antawna Jamisona i trafić pod skrzydła Byrona Scotta.

Davis już latem był kojarzony z transferem do Ohio, teraz wygląda na to, że jego przejście stanie się faktem!

W drugą stronę, do Kalifornii, mają powędrować Mo Williams i Jamario Moon. Dla Williamsa ten transfer może stać się drugą szansą i okazją do odbudowy swojej sportowej formy. Pamiętamy dobrze, iż przed dwoma laty ten gracz dostąpił zaszczytu i udziału w All Star Game.

Z kolei Moon uratuje swoją karierę tym ruchem, gdyż od kilku dni spekulowano, że ten skrzydłowy mógł być nawet zwolniony z Cavs!

Davis w przeszłości grał dla Charlotte/ New Orleans Hornets i Golden State Warriors. Ma 32 lata i gra w NBA od 1999 roku.

Williams występował wcześniej w Bucks, skąd trafił do Ohio. Liczy 29 wiosen. Teraz będzie narzucał alley’e Blakowi Griffinowi i znów Moonowi;)

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

2 komentarze

  1. ix pisze:

    Dla mnie osobiście tylko kwestią czasu była „ucieczka” Mo z Cavs.
    To co się stało z tą drużyną po odejściu „Króla” jest straszne. Oczywiście nie możemy zapominać o pladze kontuzji, która wdarła się w szeregi Cavaliers, co jednak nie zmienia faktu, że w lidze wypadają oni mizernie.

    Czy Baron jest w stanie stworzyć silny duet z Jamisonem? Mam nadzieję, ale chyba tylko dlatego, aby Cavs odparli kiedyś ataki Heat a dokładniej LBJ’a.

  2. Mac pisze:

    Szkoda mi Barona. Już się przyzwyczaiłem jego piłek posyłanych nad kosz do Griffina…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *