Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

4 komentarze

 1. maxacid pisze:

  Hmm..nie powiem że bieda taka jak w tamtym roku ale czy Blake powinien wygrać hmm, chyba za duży hype był na niego i wszyscy sie cudów spodziewali. Wszyscy dali rade i poziom był bardzo wyrównany, ciekawi mnie co zaprezentowali by Sarge i DeMar w drugiej rundzie , Javel odrobinę tego drugiego dunka sobie olał , no a Blake niestety nie może z windmilami startować do VC czy Dominiqua

 2. geers pisze:

  Podzielam, Griffin generalnie nie powinien byc w finale, pierwszą rundę IMO wygrał McGee, przed raczej Ibaką i DeRozanem lub ex.
  Blake w 1 najsłabiej, w drugiej Czarodziej się chyba nie spodziewał że przejdzie bo nie był wogóle przygotowany, za to Blake totalnie się przygotował):

 3. W1 pisze:

  Najlepszy był przed ostatni wsad McGee i nawet skok przez maskę tego nie przebije… chyba, że by skoczył przez maskę H2.
  Jedno jest pewne – w przyszłym roku jak nie wystąpi LBJ i Nate to będziemy oglądać taki piach…
  PS.
  Chciał bym jeszcze zobaczyć VC w konkursie, ale może jest już na to za stary.

 4. adam23 pisze:

  wg mnie demar nieźle się zaprezentowal a griffin w pierwszej rundzie nic ciekawego nie pokazal ale w sumie dobrze że przeszedl bo w finale fajne paczki mu wyszly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *