Mecz Gwiazd, którego nie zapomnę (1)

Orlando i 1992 rok czyli wielkie pożegnanie Earvina Magica Johnsona.

Magic (25pkt/9as) rozegrał popisowe spotkanie przeciwko swoim największym rywalom z parkietu, Isiahowi Thomasowi, Michaelowi Jordanowi czy Charlesowi Barkley’owi. Wówczas nie wiedział on, że jeszcze pewnego dnia włoży trykot Lakers i wybiegnie na parkiet Great Western Forum! Johnson po tej przygodzie uraczył swoich fanów występem w lato ’92 podczas Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie. Johnsonowi w prawdziwym show mocno pomagali przyszli koledzy z Dream Teamu: Stockton, Malone, Robinson, Drexler i Mullin.


Konkurs wsadów wygrał Cedric Ceballos (przyszły Laker, ale ówczesny gracz Suns). Jego popisowym i legendarnym numerem był wsad z owiązanymi przepaską oczami! Pokonał on wówczas min. Larry’ego Johnsona, żółtodzioba z Charlotte Hornets i przyszłą Gwiazdę Szerszeni.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. Mac napisał(a):

    Myśląc ASG 1992 od razu widzę Magica Johnsona. To był gość!

    PS. Swoją drogą, ma ktoś linka skąd można ściągnąć to spotkanie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *