Pistons zastrzegą #10 Rodmana

Najbardziej szokujący silny skrzydłowy NBA 20. wieku – Dennis Rodman – zostanie uhonorowany przez władze klubu,  z którym zdobył dwa mistrzowskie tytuły. Pod koniec bieżącego sezonu zasadniczego, Robak, doczeka się ceremonii w przerwie jednego ze spotkań, a replika jego koszulki z numerem 10. powędruje pod kopułę Auburn Hills Palace w Detroit.

Obecnie i w tym sezonie z numerem, który zostanie zastrzeżony, gra pierwszoroczniak – Greg Monroe. Jednak w następnym sezonie będzie on zmuszony zmienić numer..Dla przypomnienia młodszych fanów NBA, The Worm to najlepszy zbierający ligi lat ’90-tych. Czołowy defensor ligi i niepowtarzalny prowokator przeciwników. Jego obecność na boisku nie tylko deprymowała rywali, ale i  pomogła Michaelowi Jordanowi podczas jego drugiej przygody z potrójnym mistrzostwem ligi. Rodman po Pistons, Spurs i Bulls, grał jeszcze dla L.A. Lakers i Dallas Mavericks.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. Boobr napisał(a):

    Wspaniała sprawa że Worm wreszcie dostaje honory na jakie zasługuje. Mój ulubiony gracz, teraz czekam tylko na zaproszenie do Hall of Fame dla niego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *