Rok Królika

Jordany są nieśmiertelne. Jeszcze w tym roku reaktywowane zostaną kolejne modele słynnej linii butów od Michaela Jordana, a już teraz światło dzienne mogą oglądać kolejne.

Michaela Jordana nie ma już w NBA jako zawodnika, ale jego dziedzictwo trwa nadal. 19 lutego na świat przyjdą bowiem Air Jordany w wersji na 2011 rok. Już teraz występować w nich ma okazję Dwyane Wade z Miami Heat. Na parkietach NBA nowe Jordany zadebiutowały już podczas Christmas Day w starciu Miami Heat z Los Angeles Lakers, właśnie na stopach Flasha.

Fachowego opisu oraz sprawozdania udzielili sami twórcy nowego modelu Jordanów, a w spocie prezentacyjnym udział wziął promujący model na parkietach NBA Dwyane Wade. – From an art and science standpoint, the Air Jordan 2011 is all about the modularity piece underfoot…being able to choose your ride – powiedział Tom Luedecke, główny designer Jordan Brand Senior Footwear.

 

Przedstawiony powyżej model jest oczywiście wersją sztandarową, jednak z czasem będą dostępne także jego odcienie. Tak jak np. Air Jordan 2011: Year Of The Rabbit. Co ciekawe Rok Królika pojawi się w sklepach 3 lutego, czyli przed premierą klasycznego modelu. A skąd taka nazwa tych butów? A no stąd, iż MJ urodził się właśnie podczas chińskiego Roku Królika.

Cena – 180$
Dostępność – Nike Store oraz House Of Hoops
Data premiery – 03.02.2011

5 komentarzy

 1. Gabryś napisał(a):

  Dostępne w Polsce ?

 2. darkcore napisał(a):

  poprzednie (te z kółkiem w środku) bardziej mi się podobały

 3. woy9 napisał(a):

  wkrótce i tutaj na stronie będziemy linkować część z opisywanych butów Sajmona do sklepu

 4. baily napisał(a):

  Na parkietach NBA nowe Jordany zadebiutowały już podczas Christmas Day w starciu Miami Heat z Los Angeles Lakers, właśnie na stopach Flasha.

  w tym meczu miał ale 2010 te z kółkiem na srodku buta a nie te 2011

 5. zodiak chiński napisał(a):

  hmm, myślałem, że natknę się na jakiś opis chińskich obyczajów. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *