Uwaga konkurs o Gortacie!!

Kto nas wesprze?! Z racji faktu ,że nasz polski środkowy ma coraz więcej okazji do zaprezentowania się, a jego liczba minut na parkiecie w barwach Suns wzrasta i patrząc w statystyki – są coraz lepsze dla oka fanów – mamy dla Was bardzo ciekawy konkurs. Zapraszamy Was do brania udziału w popisach literackich, które oceni nasza redakcja..

Na naszego redakcyjnego maila enbiejakszyn@gmail.com przyjmujemy zgłoszenia i Wasze prace związane tylko z Marcinem Gortatem.

Zgłoszenia będą przyjmowane od teraz to następnej soboty. Wyniki podamy w drugim tygodniu lutego..

Nagrody są dwie – do wyboru i dla dwóch najlepszych prac.

 

1. To współpraca z nami na stronie Enbiej.pl i opisywanie wydarzeń związanych tylko i wyłącznie z Marcinem (własny profil na naszej stronie, własne konto i bliska współpraca w naszym gronie)! Nie chodzi tutaj o stricto wydarzenia meczowe..Jeśli Marcin zamieści coś ciekawego na Twitterze możecie to wykorzystać i wrzucić do nas..jeśli na kanale YouTube pojawi się jakiś ciekawy filmik z Polakiem w roli głównej..aż w końcu jeśli dowiesz się o czymś ciekawym o czym nikt lub mało kto dopiero opisał (Gortat kupił nowe ferrari, nowy dom lub macie jego najnowsze zdjęcie z Vincem Carterem i Stevem Nashem) – zamieść to u nas!!

Jednym słowem szukamy Szpiega;)

2. Druga nagroda i zarazem alternatywna (a finaliści zadecydują co wolą..wyślemy zapytania do co najmniej 2. osób) to koszulka z autografem naszego jedynka z NBA. Więc chyba warto brać udział.

O czym piszemy – bo to konkurs literacki – praca powinna się składać z dwóch części. Pierwsza musi dotyczyć relacji z jednego spotkania Słońc, które będzie miało miejsce w przeciągu tygodnia..Druga – temat bardziej dowolony – powinna dotyczyć jakiegoś uważanego przez Was za ważne, wydarzenia, z udziałem polskiego rodzynka w NBA (zmiana barw klubowych, trzy z rzędu double double, a może najlepszy jego występ w play off?). To już zależy od Was!!

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY POWODZENIA

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *