Mayo zawieszony na 10 spotkań!

O.J. Mayo, na którego potencjalnego chętnego szukają włodarze Grizzlies, bez powodzenia i od kilku tygodni, został odsunięty od dziesięciu meczów w lidze  za naruszenie programu antydopingowego. W organizmie 23-letniego obrońcy wykryto steroid o nazwie dehydroepiandrosteron (DHEA).

Kara zawieszenia zacznie obowiązywać od piątkowego spotkania Niedźwiadków w Filadelfii. Zakończy się natomiast 15 lutego, gdy te zespoły zmierzą się w Memphis. Podczas tego 10-meczowego okresu gracz nie będzie otrzymywał swojej wypłaty.

Dehydroepiandrosteron to hormon sterydowy produkowany przez nadnercza z cholesterolu.

Niesforny O.J. ma za sobą dwa pełne sezony w NBA, w których grał we wszystkich spotkaniach swojego zespołu. W obecnych rozgrywkach wystąpił 45 razy notując średnie 12,2 oczka na mecz. Dał się już jednak poznać włodarzom klubu z trudnego charakteru, przy karcianej i samolotowej potyczce z Tonym Allenem!

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *