Wrzuta dnia – 2 techniczne Bynuma

NBA wciąż mnie zaskakuje. Choć wg aktualnych przepisów to co zrobił Andrew jest zabronione. Mimo wszystko – 1 tech powinien rozwiązać sprawę. Zgodzicie się ze stwierdzeniem, że Kobe, LeBron czy Amar’e w podobnej sytuacji nie zostaliby wyrzuceni?

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

3 komentarze

 1. GPR napisał(a):

  Tam gdzie mieszkam sędzia miałby po meczu gwizdnięty samochód i spalony dom a tam to pewnie tylko zadźgany na ulicy zostanie :-D
  a tak na serio to chyba jakiś zły dzień miał
  zdecydowanie 1 tech by styknął

 2. PK napisał(a):

  LeBron nigdy, on jest nietykalny przecież….kroków mu nie gwiżdżą, podwójnych, fauli ofensywnych to technika mieliby dać? Kobe ostatnio ma passę techników i z Bucks nawet zszedł z parkietu, więc….a Amere jest w czołówce ligowej w technikach w sezonie, zatem mógłby spaść…
  W ogóle przez żenująco niski poziom sędziowania ta liga powoli staje się nieatrakcyjna…sezon regularny to jeszcze pół biedy (choć wypaczanie wynkiów przez sędziów nie pomaga koszykówce), ale co będzie w PO…..aż strach pomyśleć, że dzięki sędziom będzie finał np. Heat-Mavericks….

 3. flappjack napisał(a):

  Szkoda że wszyscy patrzą na to w ten sposób :-), a nikt nie napisze, że w tym sezonie skończyły się dyskusje z sędziami i już nie raz nie jeden zawodnik się o tym przekonał, no ale to Lakers więc jak tak w ogóle można napisać. Z tym wypaczaniem wyników tez bym nie przesadzał, a i mógł bym opowiedzieć o wypaczeniach w różne strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *