Gortat uratuje Orlando?

Wygląda na to, iż wreszcie doczekamy się transferu Marcina Gortata. Adrian Wojnarowski z Yahoo! donosi, iż trwają bardzo zaawansowane rozmowy w sprawie trade’u Polaka do Washington Wizards.

Włodarze Magic potwierdzają, iż w obecnej sytuacji w jakiej znajduje się ich klub, jedynie Dwight Howard może liczyć na miejsce w zespole. Pogłoski o wymianie Marcina pojawiły się już jakiś czas temu, jednak nie brałem ich na poważnie. Jeszcze na początku sezonu Otis Smith na łamach Orlando Sentinela zapewniał, iż Gortat nigdzie się nie wybiera.

Wszystko się zmieniło, odkąd Magic zaczęli zawodzić. W ostatnich sześciu spotkaniach ponieśli pięć porażek, drużyna jest w dołku. Zawodzą wszyscy, od Vince’a Cartera, który powinien szukać sobie już spokojniejszego klubu na ostatnie lata kariery, po samego Dwighta Howarda, któremu wyraźnie brakuje wsparcia z obwodu. Sytuacja jest co najmniej niekomfortowa, a telefon władz Magic rozdzwania się w sprawie wysokich i wygląda na to, iż słuchawka tym razem nie zostanie odłożona.

Jak donosi Wojnarowski trade pomiędzy Magic a Wizards będzie miał miejsce jeszcze w ten weekend, a rozważane są jego dwie wersje, jednak każda dotyczy Gilberta Arenasa. Były Agent 0 miałby pojawić się na Florydzie w zamian za Gortata, bądź wspomnianego wcześniej Cartera. W rozmowach pojawiają się też ponoć nazwiska J.J. Redicka i Mickaela Pietrusa. Sytuacja wygląda na bardzo poważną, jak myślicie, czy Gortat dostanie na gwiazdkę prezent w postaci większej liczby minut w Waszyngtonie? A może pojawi się w innym klubie… Houston, Portland?

8 komentarzy

 1. Sajmon napisał(a):

  Dobra, a teraz całkiem nieobiektywnie – oby Marcinowi udało się zawinąć z tego Orlando. Czas na kilka ostrych alley-oop’ów od Walla :)

 2. Bob napisał(a):

  Szczerze to wydaje mi się, że w Wizzards i tak byłby zmiennikiem z tym że McGee pozwoliłby mu na więcej minut. 76ers chyba już nieaktualni (zresztą nawet o nich nie wspominasz) bo tam obudził się Hawes i do zdrowia wraca Speights. Rockets to byłby fajny kierunek moim zdaniem, ale oni nie mają kim handlować zbytnio (bo Magic nie będzie raczej interesował wygasający kontrakt Yao).

 3. adamx9 napisał(a):

  Cześć, jak założyć konto takie jak np. Sajmon i Bob ?? Żeby mieć Avatar

 4. Bob napisał(a):

  @adamx9

  Wejdź tutaj -> http://pl.gravatar.com/ – na pewno połapiesz się co i jak :)

 5. woy9 napisał(a):

  Tak Gortat w Suns, z Carterem. w zamian na Florydę wraca Hedo, a z nim idą Richardson i Clark. Ponadto Arenas też w Magic za Lewisa. Orlando rozpoczyna lawinę wymian.

 6. adamx napisał(a):

  Ale jak założyć account na enbiej.pl ?

 7. Bob napisał(a):

  @adamx

  W pierwszym bloku po prawej znajdź sekcję „Panel użytkownika” i tam jest opcja „Zarejestruj się” – zachęcamy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *