Nie mogą wywalczyć wygranej to walczą między sobą?!

Bill Walker i Shawne Williams eksplodowali na treningu Knicks!!

 

Williams wchodził na kosz, kiedy Walker go dość mocno sprowadził na parkiet. Zajście miało miejsce na treningu, po wygranej z Sacramento Kings. Wcześniej Knicks przegrali 6.meczów pod rząd, a Amare Stoudemire mocno rugał kolegów za postawę podczas przegranych spotkań.

Williams, który jeszcze nie miał okazji (oficjalnie) powąchać parkietu w tym sezonie, mocno wzburzony tym zajściem, zaatakował słownie Walkera. Następnie ruszył w jego kierunku i pięściami chciał wymierzyć sprawiedliwość koledze.

Inni członkowie drużyny z trudem zatrzymali Shawne’a, a potrzebny był nawet do tego najcięższy i najwyższy wśród nich – Eddie Curry ( w końcu na coś się przydał?).

Eks gracz Indiany – Williams – ma na koncie zarzuty o posiadanie marihuany, a także szereg innych kłopotów. W preseason wygrał jednak walkę o 15. miejsce wśród Knicks z Patem Ewingiem Jr.

Suma sumarum – widać, że Williams pali się do gry i ledwo trzyma nerwy na wodzy. Może coach D. powinien skorzystać z jego usług, zwłaszcza w defensywie, by zatrzymać najlepszych strzelców przeciwników Knicks?!

Swoją drogą pamiętam też stare-dobre czasy Knicks, z takimi trudnymi charakterami jak Starks,Mason czy Oakley i podobne rzeczy nie miały miejsca..

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *