Artest chce zagrać w NFL

Ale nie na konsoli, lecz w rzeczywistości. Ron Artest po zakończeniu kariery w NBA zamierza spróbować swoich sił w NFL.

„Jeśli Bóg da, po zakończeniu mojej kariery, jeśli będę oczywiście na tyle zdrowy – zrobię wszystko co w mojej mocy żeby móc zagrać w jednej z drużyn ligi NFL.” – powiedział Artest w rozmowie z CBSSports.

No cóż, jeżeli nie ma się predyspozycji do tego, aby po zakończeniu kariery zostać w NBA jako trener (a powiedzmy sobie szerze, że Ron-Ron raczej takowych nie ma), to poza pływaniem w basenach Los Angeles i komentowaniem meczów dla telewizji, ciężko znaleźć jakieś zajęcie. Zawodnicy wymyślali sobie różnie rozrywki. Jedni grali w baseball, drudzy tłukli się krzesłami z Hulkiem Hoganem, a inni przepuszczali swoje majątki przy kartach w Las Vegas.

Artest po wygaśnięciu kontraktu z Los Angeles Lakers (2014 rok) będzie miał 35 lat. Tak więc jego pomysł nie wydaje się wcale taki głupi (przynajmniej dla mnie). Coś czuję, że dogadałby się w tej sprawie z LeBronem Jamesem, który często „jara się” NFL na Twitterze, czy Facebooku.

5 komentarzy

 1. lolek napisał(a):

  „jara się” możecie zatrudnić kogoś na stronę komu nie brak słownictwa no chyba, że jest heaterm Miami i specjalnie to napisał, ale ogólnie żenada.

 2. Bob napisał(a):

  @lolek chyba przesadzasz – po pierwsze potoczne określenie „jara się” – jest ujęte w cudzysłów, po drugie zaś nie odniosłem wrażenia żeby miało zabarwienie pejoratywne – wręcz przeciwnie, a LBJ akurat z RonRonem by się świetnie do NFL nadawali.

 3. Sajmon napisał(a):

  Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby określenie „jaram się” było odebrane negatywne.

  PS. James to mój ulubiony skrzydłowy w NBA.

  • Woy9 napisał(a):

   mój też i jara mnie jego gra;) a w ogóle Artest też jest super gościem i jego pomysły od boksu po NFL są odjechane. pozdro!!

 4. adam23 napisał(a):

  Lolek, jeśli już się czepiamy to wyjaśnij mi proszę co znaczy słowo ‚heater’ którego użyłeś w komentarzu? Może chodziło ci o ‚hater’?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *