Z Enbiej Akszyn..

Dzisiaj miała być kolejna seria filmików z cyklu „Odkurzamy Historię”, jednak natknąłem się na coś wyjątkowego i tzw. TOP10 z sezonu 1995/96. Notabene to dziś miał być filmik z tego okresu..

Wyjątkowość tego znaleziska/wykopaliska polega na tym, że jest z programu 2ego TVP i posiada komentarz Ryszarda Łabędzia czyli jednego z „Nieśmiertelnego Duetu”. Nie są to jednak najlepsze akcje sezonu, a akcje z jednego tygodnia.

Mam nadzieję ,iż docenicie te odkrycie, a ja za jakiś czas wynajdę coś podobnego. Nasuwa się tylko jedno stwierdzenie, to były czasy!

Więc , pamiętacie może Ericka Murdocka? Steve’a Smitha?? czy Alonzo Mourninga (wówczas przeszedł do Heat)???
Dwóch graczy z tego top10 miało okazję zagrać w Polsce!!

Wpis dedykowany Plepasowi

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

 1. gigant napisał(a):

  Az sie milo na to patrzy slyszac najlepszych komentatorow.pamietne czasy,noce zarwane.Dobrze za mam jeszcze mnostwo vhs z tamtych lat.

 2. ShuyGiven napisał(a):

  Takie oczy zrobiłem! Rewelacja!
  Tak jak gigant mam identyczne wspomnienia! Legendarne czasy!
  Może stwórzcie taką retro zakładkę żeby wszystkie perły były w jednym miejscu! PLEASE!

 3. Mac napisał(a):

  Tyus Edney i Ed O’Bannon – bardzo ciekawi gracze i pozostaje się cieszyć, że mogliśmy ich oglądać na polskich parkietach. Ciekawe czy ktoś z obecnych zawodników NBA trafi kiedyś do PLK…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *