Kolejna potyczka Celtów z Heat przed nami!

Pamiętacie nasz poprzedni konkurs, otwierający 65.sezon NBA? Wówczas zwycięzcą został Dawid, który poprawnie wytypował różnicę w wyniku na korzyść Celtów. Przed nami w noc z czwartku na piątek kolejna, druga już potyczka Żaru z Celtami, tym razem w Miami, gdzie strzelecki popis urządził sobie Paul Millsap. Podobno do gry ma być gotowy Wielki Koniczyn, który miło wspomina pobyt na Florydzie i mistrzowski pierścień z tamtych czasów. Zastanawiam się jak tym razem będzie wyglądała owa konfrontacja, czym zaskoczą nas Dwaj Wielcy Wade i James? A jaką odpowiedź przygotuje Doc Rivers??

Podczas gdy my będziemy już zacierać ręce przed kolejnymi asystami Rondo, celnymi trójkami Allena, konfrontacją Garnetta z Boshem, a także pojedynkiem Jamesa z Piercem, przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs z nagrodą (świetny t-shirt o tematyce NBA z jej wielką i niedawną gwiazdą). Pytanie jest następujące:

Ile wszystkich rzutów w tym meczu (osobiste+za dwa+za trzy) odda LeBron James???

Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 22.00 w dniu 11/11/10.

DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY DO ZABAWY

Załoga Enbiej Akszyn

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

26 komentarzy

  1. Bob napisał(a):

    @geers

    nope, rzuty za 3pkt sa liczone w statystykach podobnie jak rzuty za 2pkt czyli jako tzw. rzuty z gry (FG), dlatego jezeli jest wpisane powiedzmy FG 9/21, 3PT 0/5 to znaczy ze w sumie gracz oddal 21 rzutow z gry, w tym 5 rzutow za 3pkt, a 21 – 5 = 16 :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *