Maria + Sasha = Love and Marriage

Jedna z najpiękniejszych tenisistek świata – Rosjanka Maria Szarapowa – przyjęła oświadczyny dwukrotnego, słoweńskiego Mistrza NBA – Sashy Vujacića. Maria przyjęła oświadczyny gracza Lakers przed sparingiem Jeziorowców z Wojownikami, w San Diego.

 

Maria powiedziała tak i oboje jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi” – powiedział Vujacic, który wyjaśnił, że cała ceremonia miała tradycyjny charakter. Zdarzenie potwierdził również menedżer tenisistki, a data ślubu jeszcze nie jest znana.

26-letni obrońca zespołu z Kalifornii jest związany z rosyjską gwiazdą tenisa od blisko roku. Pierwszy raz publicznie pokazali się wspólnie na koncercie grupy U2 w listopadzie 2009 roku. Spędzili też razem wakacje we Włoszech.

Trzy lata młodsza Szarapowa to jedna z najbardziej utytułowanych obecnie tenisistek świata. Była liderką rankingu WTA, ale w ostatnim czasie zajmuje dalsze miejsce w rankingu – dopiero 18.. Na swoim koncie ma trzy zwycięstwa z cyklu Wielkiego Szlema: w Wimbledonie w 2004 roku, US Open dwa lata później i w Australian Open w 2008.

Tym samym Vujacić ma szansę podążyć śladami innych byłych lub obecnych graczy NBA – Parker, Szczerbiak i Jarić – którzy mogą pochwalić się równie urodziwą towarzyską życia.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *