Skarb kibica NBA 2010/11

Trudno się z tymi słowami nie zgodzić. Nie ma wątpliwości, że czeka nas fantastyczny sezon. Przez ostatnie miesiące byliśmy świadkami wielu transferów i teraz nadchodzi czas, by na parkiecie zobaczyć efekty tych bardzo gorących wakacji. W tym sezonie jest mnóstwo niezwykle interesujących aspektów – przejście LeBrona do Miami, młody Wall w Waszyngtonie, Durant kandydatem na MVP, Shaq w Bostonie, debiut Blake’a Griffina, niepewna przyszłość Anthony’ego itd. Jest także wiele drużyn mających mistrzowskie aspiracje – Lakers broniący tytułu, gwiazdorscy Heat, doświadczeni Celtics, niesamowici Magic, młodzi Thunder czy ciągle czekający na sukces Mavs. Dlatego czeka nas fantastyczne widowisko i niezwykle ciekawa walka o mistrzostwo.

Tak samo jak w poprzednich latach, także tym razem przygotowałem dla Was przedsezonowy Skarb Kibica. Jest to już mój piąty Skarb Kibica, dlatego postanowiłem zrobić go w formie e-booka, żeby był jeszcze bardziej wyjątkowy. Znajdziecie w nim opisy wszystkich 30 drużyn i w sumie 92 strony o NBA.

Adam Szczepański (Czwarta-Kwarta)

Kliknij tutaj przejść na stronę Skarbu Kibica NBA 2010/11

Załoga Enbiej Akszyn: gratulujemy świetnej roboty, zapraszamy do lektury, czegoś co jest niezbędne dla kibica w kapciach by śledzić z powodzeniem wydarzenia w najlepszej lidze świata!! Sami pamiętamy pierwsze prasowe wydania skarbu kibica z Przeglądu Sportowego;)

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *