Hej hej hej! Tu Enbiej!

Z przyjemnością mamy okazję poinformować Was o stworzeniu jednej, wspólnej strony informującej o wydarzeniach spod znaku NBA. Dzięki współpracy z Sajmonem, Bobem, Mackiem i Michałem zdecydowaliśmy się tworzyć pod jednym szyldem i na jednej stronie pt. „Enbiej.pl”

Na 21 dni przed rozpoczęciem nowego sezonu NBA, idąc z duchem wielkich transferów w lidze za oceanem, a także szanownych kolegów z blogów o podobnej tematyce w naszym kraju, nasza piątka otwiera nową stronę by zdobyć większą liczbę czytelników, by pisać więcej i częściej dla Was, zachęcać Was do uczestnictwa w konkursach z nagrodami, sondach i byście tworzyli tę stronę z nami, wspólnie.

Z przyjemnością przedstawiam Wam nowy zespół tworzący wspólnie:

Bob – (Mateusz z NBAblog) – jeden z pomysłodawców i jeden z dwóch głównych kreatorów strony, do niedawna prowadzący NBAblog.

Mac – (Maciej z Enbiej Akszyn i Z murawy i innych Aren) – główny autor rubryki „Bohaterowie i Antybohaterowie”, druga najdłużej pracująca postać pod znakiem Enbiej Akszyn.

Sajmon – (Szymon z Enbiej Akszyn i Love With Basket) – drugi, główny kreator tej strony, autor grafiki, a także felietonów, którymi będzie Was zalewał.

SpinMove – (Michał ze SpinMove) – nasz specjalista od statystyk i „fantasty”, który został naszym piątym graczem, a do tej pory działał sam na własnym blogu.

Woy9 – (Enbiej z Enbiej Akszyn) – najpierw współprowadzący, a potem główny prowadzący Enbiej Akszyn od lipca 2006. Ostatnio współpracujący pod szyldem Interii.pl

Dziękujemy za dotychczasowe odwiedziny pod różnymi adresami i zapraszamy do częstego zaglądania na jeden wspólny: Enbiej.pl

Pozdrawiamy!
Powiększona Załoga Enbiej Akszyn

4 komentarze

 1. Gruby82 napisał(a):

  Extra stronka. Pozdro

 2. yanoo napisał(a):

  no proszę jak to się wszystko potoczyło… fajnie, że pierwotna idea urosła i ma się dobrze :) powodzenia

  • Woy9 napisał(a):

   zapraszamy do naszego grona;) większość z piszących nie wie, że od Ciebie to się zaczęło. miejsce jeszcze mamy i możesz walczyć o 6th Man Award;))

 3. yanoo napisał(a):

  dzięki, ale pasuję. z jakiegoś powodu nie kontynuowałem tego co zacząłem :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *