Kronika towarzyska

Udonis Haslem był tak podekscytowany nowym kontraktem z Heat, że postanowił to uczcić paląc marihuanę wraz z kumplem w aucie. Zatrzymała go policja, teraz czekają nas oświadczenia z każdej strony. Wg adwokata Udonisa sprawy praktycznie nie ma, bo jego klient nie był posiadaczem narkotyku i wkrótce ma zostać oczyszczony z zarzutów.

Lance Stephenson – pierwszoroczniak z Pacers postanowił znaleźć się w czołówkach serwisów sportowych. Nie był jednak w stanie zrobić tego w inny sposób jak atakując swoją dziewczynę. 19 letni obrońca został zatrzymany po tym jak na lotnisku w Nowym Jorku zepchnął ją ze schodów po czym uderzył jej głową o najniższy stopień. Jeżeli oskarżenia się potwierdzą może to oznaczać koniec jego kariery w NBA zanim się jeszcze zaczęła.

Carmelo Anthony jest już podobno jedną nogą poza Denver. Wg źródeł zbliżonych do gracza zarówno przedłużenie przez niego umowy z Nuggets jak i tego odmówienie nie zmienią faktu, iż skrzydłowy chce zmienić otoczenie. W wypadku gdyby doszło do parafowania kontraktu miałby odejść na zasadzie sign-and-trade. W innym przypadku prawdopodobnie w najbliższym czasie Nuggets będą próbowali wymiany z klubem mogącym zaoferować kogokolwiek wartościowego, aby nie pozostać z pustymi rękami po wygaśnięciu aktualnej umowy.

http://www.youtube.com/watch?v=gWhUqo9Aivs&feature=fvst

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *