Aktualności

Nowy jednoroczny kontrakt z Washington Wizzards podpisał Josh Howard, który trafił tam dzięki wymianie z Dallas Mavericks jeszcze w trakcie ubiegłego sezonu. Początkowo Wizzards nie śpieszyli się, żeby zaoferować mu umowę, ale widząc brak rywalizacji o tego bądź co bądź niezłego gracza postanowili go zatrzymać.

Podobnie postąpili Detroit Pistons, którzy przedłużyli umowę z rezerwowym – Willem Bynumem. 27 letni obrońca zostanie w Detroit przez 3 kolejne lata w trakcie których zarobi niewiele ponad 10 mln $.

Inny BynumAndrew przeszedł kolejną operacją, która ma przywrócić sprawność jego kolanu. To już trzeci zabieg młodego środkowego Lakers i tak jak poprzednio jest on określany jako udany. Zobaczymy czy teraz obędzie się bez kolejnych problemów, które tak często eliminowały go z gry.

Coraz więcej znaków zapytania towarzyszy Chrisowi Paulowi z Hornets. Wraz ze wzrostem frustracji przez brak solidnych wzmocnień, a w zasadzie osłabianie drużyny CP3 poprosił o wytransferowanie go z klubu (szalę goryczy przelała decyzja o dalszym zaciskaniu pasa). Natychmiast do ofensywy przeszło dwóch największych przegranych dotychczasowego okienka transferowego – New York Knicks i New Jersey Nets. O ile jednak można by zrozumieć decyzję o połączeniu sił z Amar’e w Big Apple, o tyle kierunek Brooklyn jest chyba dość mocno nierealny zwłaszcza biorąc pod uwagę zatrudnienie Jordana Farmara i pozostawienia Devina Harrisa.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *