Paul odejdzie z Hornets ?

W obliczu problemów finansowych New Orleans Hornets coraz głośniej się mówi o możliwym wytransferowaniu ich największej gwiazdy Chrisa Paula.

Wg źródeł zbliżonych do gracza rozgrywający miał powiedzieć, że jeżeli zobaczy kolejne ruchu ograniczające budżet i pozbywające się kluczowych graczy (przede wszystkim chodzi o możliwe odejście Davida Westa) to zażąda swojego transferu.

Cały problem Hornets kręci się wokół szybkiej zmiany właściciela. Jeżeli do takiej dojdzie można liczyć na większą ilość pieniędzy w klubowej kasie. Gdy zmiany zarządu nie będzie – zakończy się to rejteradą najlepszych graczy. Aby temu zapobiec szykowana jest inna propozycja wymiany w skład której miałby wejść Collison (jako dobry, perspektywiczny gracz) i Stojakovic (jako emeryt z wielkim kontraktem) z drugiej strony natomiast liczono by na zawodnika mogącego pomóc od zaraz – największe luki zespół ma pod koszem i na pozycji nr 2.

W kontekście Chrisa Paula nie milkną także echa jego rzekomego połączenia sił z LeBronem Jamesem. Nie od dzisiaj wiadomo, że są bliskimi przyjaciółmi i niejednokrotnie ciepło wypowiadali się o swojej grze. Trudno jednak znaleźć w obecnej sytuacji klub, który miałby warunki i możliwości na zatrudnienie ich obu. W każdym bądź razie przed 1szym lipca robi się coraz ciekawiej.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *