Kronika towarzyska

Tematem, który przewinął się przez media przy okazji serii Magic z Bobcats było spotkanie Michaela Jordana z naszym Marcinem Gortatem. Wg tego ostatniego gdy Mike usłyszał, że polski środkowy ma tatuaż z jego podobizną podbiegł do niego i chciał go obejrzeć. Oczywiście Gortat nic nie miał przeciwko i odsłonił swoją łydkę, a na niej to co widać na obrazku po prawej. Jordanowi tatuaż się spodobał.

Na tweeterze pojawiło się konto, które dobrze oddaje co jest ostatnio najczęściej poruszaną sprawą w NBA. Nieznany użytkownik utworzył profil ‚LeBronsElbow‚ (łokieć LeBrona) i opisuje tam wszystkie informacje jakie może znaleźć na temat tej kończyny gracza Cavs. We wtorek wpisy LeBronsElbow śledziło już ponad 3,700 osób…

W Chicago zakończył się spór między dyrektorem wykonawczym Paxonem i trenerem Del Negro. Co było do przewidzenia nie doszło do walki 1 na 1 tylko ten drugi został zwolniony. Mimo obiektywnie dość dobrej pracy z Bulls Del Negro nie cieszył się poparciem zarządu i już przed rozpoczęciem serii z Cavs oczekiwano, że wkrótce pożegna się posadą.

GM Celtics Danny Ainge został zauważony przez kamery telewizyjne podczas próby rozproszenia JJ Hicksona. Hickson przy poniżej 2 minutach do końca spotkania stanął na linii rzutów wolnych, a przy drugiej próbie Ainge zabrał jednemu z chłopców kręcących się w okolicach boiska ręcznik i rzucił go w powietrze. Skrzydłowy Cavs spudłował co GM nagrodził brawami. Mike Brown trochę tonował atmosferę po meczu mówiąc :

If it’s within the rules, hey, at this time, you do whatever you can to win. As long as it’s within the rules.

Jednak władze NBA zapowiedziały, że zapoznają się ze sprawą i podejmą decyzję czy zostanie nałożona jakaś kara.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *