Jamison w Cavs, Martin w Rockets

Dużo dzieje się w ostatnim dniu wymian w NBA.

Do Cavaliers trafił Antawn Jamison (Wizzards) i Sebastian Telfair (Clippers). Do Waszyngtonu pojechał Ilgauskas (prawdopodobnie zostanie zwolniony i liczy na ponowny kontrakt w Cavs), wybór w pierszej rundzie draftu 2010 i prawa do Emira Preldzicia + dodatkowo Al Thornton z Clippers. A sami Clips dostaną Drew Goodena.

Wiąże się to z trzema rzeczami. Pierwszą : Cavs wierzą w tytuł w tym roku jak cholera i nie będą już walczyć o Amare – wg mnie trafi do Heat. Washington zawija sezon w lutym i czeka na kolejny rok. Clippers zatkali dziurę pod koszem po odejściu Camby‚ego do Blazers.

Druga duża wymiana odbyła się na linii Rockets Kings. Głównymi jej punktami byli Kevin Martin i Tracy McGrady, którzy zamienili się pracodawcami. Dodatkowo do Sacramento pojechał Carl Landry i Joey Dorsey, a do Houston Kenny Thomas, Hilton Armstrong i Sergio Rodriguez. Podobno wciąż niewykluczona jest przeprowadzka T-Maca do NY, ale obecnie bardziej prawdopodobna jest wymiana na linii Knicks-Bulls.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *