Kontuzje, kontuzje

Center Phoenix Suns Robin Lopez będzie pauzował przez 6-8 tygodni, po tym jak dzisiaj w jego lewej nodze zostanie umieszczona śruba, która ma pomóc w zrośnięciu się złamanej kości. Robin, brat bardziej znanego Brooke’a z NJ Nets i właściciel 3ciego znanego afro w ostatnich latach – po moim numerze 1 Benie Wallece’ie i floperze Andersonie Varejao, notował w poprzednim sezonie średnio 3 ppg i 2 rpg. Teraz po odejściu O’Neala jego rola w zespole miała wzrosnąć, bez niego w pierwszych spotkaniach sezonu cały ciężar gry podkoszowej będzie spoczywał na trio – Stoudemire, Amundson, Frye z których najwyższy te ostatni nie przekracza 6’11”.

CJ Miles z Utah Jazz zerwał wiązadło w kciuku lewej ręki. Trzeba dodać, że jest to jego rzucająca ręka i Jazz będą musieli przez wciąż nieokreślony czas radzić sobie bez rezerwowego zdobywającego przeciętnie 9.1 ppg.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *