Andre Miller w Blazers

W końcu kibice Portland Trail Blazers mają powody do zadowolenia. Po nieudanych próbach zatrudnienia Hedo Turkoglu i Paula Millsapa GM Blazers Kevin Pritchard namówił do gry u siebie rozgrywającego 76ers Andre Millera. Miller ma 33 lata mierzy 6’2” i waży 200 lbs. W poprzednim sezonie miał statystyki na poziomie 16.3 ppg, 6.5 apg i 1.3 spg. Umowa została podpisana na okres 3 lat. W ich trakcie Andre zarobi około 21 mln $ (14 mln jest gwarantowane, 7 mln jest w gestii drużyny jeżeli zdecyduje się na pozostawienie rozgrywającego na ostatni rok kontraktu).

Pritchard rozpływał się nad Millerem :

He is one of the league’s ironmen who brings a wealth of veteran leadership to our team and is a great fit for our young and improving roster.

Po spotkaniu z graczem i trenerem McMillanem :

Andre was terrific. He knew our team. He knew how he could help our team. He seemed like a coach.

76ers prawdopodobnie zostaną teraz z zaledwie trójką graczy obwodowych. Jako rozgrywający występował będzie Lou Williams, wybrany w drafcie Jrue Holiday zostanie przygotowany na przyszłego gracza na tej pozycji, jedynym sg jest natomiast Willie Green.

Z ciekawostek : Miller opuścił zaledwie 3 mecze w swojej karierze. Od momentu gdy trafił do 76ers (w wymianie z Nuggets, w której do Denver trafił Allen Iverson) wystąpił we wszystkich spotkaniach.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *