Bibby bliżej Hawks, Marbury dalej od Celtics

Mike Bibby mimo, że jeszcze nie parafował nowej umowy z Atlanta Hawks jest podobno coraz bardziej tego pewny. Wg źródeł zbliżonych do gracza ustalona została już wysokość kontraktu, a pozostały jeszcze kwestie długości umowy. Niemniej i zawodnik i Hawks chcą związać się na dłużej, więc porozumienie powinno zostać osiągnięte. Jako alternatywę media podają 76ers, które sondowały możliwość zatrudnienia Bibby’ego (wówczas opuściłby ich Andree Miller) – jednak po uzyskanych informacjach z obozu Mike’a ich zapał opadł.

Za swoją grę w Boston Celtics za to dziękuje Stephon Marbury. Po tym jak otrzymał ofertę jednorocznego kontraktu na kwotę 1.3 mln $ jest niemal pewny odejścia do innego zespołu :

Thank you Boston for allowing the world to see me play again after all that went on in N.Y. The fans treated me with open arms and that’s all anyone can ask for.

Fachowcy mówią jednak, że trudno będzie mu uzyskać zarówno dłuższą jak i wyższą umowę.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *