Kolejna porcja informacji

Allen Iverson znajduje się podobno na pierwszym miejscu listy zawodników, którymi zaintersowani są Charlotte Bobcats. Dla AI byłby to powrót do swojego pierszego trenera – Larry’ego Brown’a. Bobcats natomiast otrzymaliby gracza, który potrafi rzucić będąc dalej od kosza i osobowość, która mogłaby zainteresować fanów tą drużyną.

Oklahoma City Thunder są poważnie zaintresowani wzmocnieniem swojej siły podkoszowej. W kontekście wzmocnienia tego zespołu wymienia się przede wszystkim David‚a Lee z NY Knicks i Paul‚a Millsap‚a z Utah Jazz. Thunder jako jedna z nielicznych drużyn ma duże rezerwy budżetowe, które chce wykorzystać w tym roku.

Charlie Villanueva jest jedną nogą w Cleveland. Po tym jak opcję transferową postanowił wykorzystać Anderson Varejao w Cavs robi się dla niego coraz więcej miejsca. A trzeba przyznać, że piątka O’Neal – Villanueva – James – West – Williams wygląda bardzo interesująco. Tymczasem ich plany próbują pokrzyżować Detroit Pistons, którzy zaprosili na rozmowy do siebie Ben‚a Gordon‚a z Bulls i właśnie Villanueva‚ę. Wg pogłosek Pistons są gotowi zaoferować temu ostatniemu więcej pieniędzy niż Cavaliers, ale decydująca może się okazać możliwość gry o mistrzowstwo.

Tymczasem coraz większe zainteresowanie budzi Rasheed Wallace. Podobno bardzo reklamuje go w Bostonie sam Kevin Garnett. Dany Ainge już bada możliwość zatrudnienia doświadczonego skrzydłowego/centra. Transfer jest coraz bardziej możliwy także ze względu na zaintresowanie jakie budzi Glen ‚Big Baby’ Davis. Celtics są podobno zdeterminowani do zatrzymania go, ale nie za wszelką cenę, a to może nie wystarczyć.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *