Crawford w Hawks

Karuzela transferowa rozkręciła się na dobre. Według amerykańskich dziennikarzy lada chwila zostanie dopięty transfer combo-guarda Golden State Warriors Jamal‚a Crawford‚a do Atlanta Hawks. W zamian z gracza, który w ubiegłym sezonie notował średnio 19,7 pkt/mecz i 4,4 ast/mecz do Warriors powędruje dwóch rezerwowych rozgrywających Acie Law (2,9 pkt/mecz, 1,6 ast/mecz) i Speedy Claxton (odpowiednio : 2,5 i 1,5).

Wymiana z punktu widzenia kibiców Hawks stawia pytanie co dalej z Mike’iem Bibby’m, któremu kończy się kontrakt. Czy Crawford jest szykowany na jego następcę ? Czy Woodson planuje wykorzystywać go jako asa z ławki rezerwowej wraz z Flip’em Murray’em i Zazą Pachulią.

Golden State poza oszczędzeniem pieniędzy pozbyli się w zasadzie jedynej alternatywy dla Monta’y Ellis’a, chyba że większą szansę dostanie CJ Watson oraz swój talent wykorzystają Morrow i Bellinelli.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *