Aktualności

Ron Artest chce pozostać na dłużej w Rockets. Zawodnik, któremu kontrakt kończy się w następnym miesiącu wyraził nadzieję na osiągnięcie porozumienia z organizacją. Rockets, mimo braku kluczowych graczy McGrady’ego i Ming’a doprowadzili do meczu nr 7 z faworytami bukmacherów z Los Angeles.

I just know this team was so good, I think we’ll grow together.

Manager generalny Rockets – Daryl Morey powiedział w wywiadzie dla The Chronicle :

He has a desire to come back. We have a desire to make it work. That’s step one with a lot of steps from here.

76ers przeprowadzili rozmowy z kolejnym kandydatem na trenera – asystentem Celtics Tom’em Thibodeau. Thibodeau jest znany jako specjalista od obrony. Spędził w lidze już 19 lat na stanowiskach asystenta. Jest to już kolejny kandydat po Eddie’m Jordan’ie i Tony’m DiLeo – zdecydował sie powrócić do swojej pracy w biurze przy 76ers.

Już za niewiele ponad 8 godzin rozpocznie się loteria draftu. Na jej podstawie będzie można przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem gdzie trafią najbardziej łakome kąski z tegorocznego naboru – Blake Griffin, Ricky Rubio czy Hasheem Thabeet. Więcej o czołowej 10tce draftu wg nas -> tutaj.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *