Garść newsów

Courtney Lee wystąpi w dzisiejszym meczu przeciwko Boston Celtics. Taką decyzję podjęli lekarze i trener Stan van Gundy. Magic bardzo przyda się pomoc na obwodzie po zawieszeniu Rafer’a Alston‚a. Wg van Gundy’ego Lee nie rozpocznie spotkania w pierwszej piątce i w czasie gry będzie nosił maskę chroniącą nos.

Byron Scott pozostanie na kolejny sezon trenerem New Orleans Hornets podał prezydent tego klubu Hugh Weber. W uzasadnieniu informuje, że pomimo rozczarowania odpadnięciem w pierwszej rundzie playoff (a w niej m.in rekordowa porażka z Nuggets 58punktami), Scott wciąż jest darzony dużym zaufaniem, a odpowiedzialność za niepowodzenia rozkłada się po równi na trenera, zawodników i cały zarząd. Wątpliwości w sprawie ubiegłorocznego trenera roku pojawiły się po tym jak właściciel Hornets – George Shinn powiedział, że musi ocenić jego pracę.

Głównym celem Pat’a Riley‚a – prezydenta Miami Heat tego lata będzie przedłużenie kontraktu z Dwyane’m Wade‚m jak podał na wczorajszej konferencji prasowej. Jest to zupełnie zrozumiałe biorąc pod uwagę wpływ jaki Wade ma na wyniki swojego zespołu. Kontrakt rzucającego obrońcy wygasa za rok, wraz z kontraktami innych gwiazd takimi jak LeBron James, czy Chris Bosh i z pewnością gdyby pojawił się na rynku wolnych graczy byłby łakomym kąskiem dla niejednej drużyny.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *