Aktualności

Courtney Lee prawdopodobnie będzie zdolny do gry w trzecim meczu półfinałów konferencji wschodniej przeciwko Boston Celtics. Poinformował o tym Boston Globe bazując na opinii GM’a Magic – Otis’a Smith’a. Lee będzie musiał grać w specjalnej masce chroniącej uszkodzony nos.

Wczoraj dodatkową karą za faul na Dirk’u Nowitzki’m został obłożony Kenyon Martin. Silny skrzydłowy Denver Nugget będzie musiał zapłacić 25.000 $ i jego przewinienie zostanie zaprotokołowane jako faul niesportowy. Do zdarzenia doszło w niedzielnym meczu. Na 5:57 do zakończenia pierwszej kwarty Martin ostrym wejściem powalił na ziemię Niemca, który trafił sześć poprzednich rzutów.

Obrońca New Jersey Nets Keyon Dooling przeszedł udany zabieg artroskopii biodra i wkrótce rozpocznie się jego rehabilitacja. Udany zabieg zwiększa szanse Doolinga na start w pierwszych meczach nowego sezonu. Dooling, który w NBA gra już dziewiąty rok, wystąpił w 77 meczach poprzedniego sezonu, w trakcie których zaliczał średnio 9,7 pkt, 2 zb i 3,5 ast na mecz. Były to najlepsze średnie w jego karierze.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *