Flip Saunders oficjalnie trenerem Wizzards

Zgodnie z naszymi przypuszczeniami Flip Saunders został oficjalnie przedstawiony jako trener Washington Wizzards. Po podpisaniu 4letniej umowy opiewającej na kwotę 18 mln $ Saunders opowiadał jak podekscytowany jest możliwością współpracy z graczami pokroju Gilbert’a Arenas‚a :

The thing about Gilbert is, no coach is ever going to have a problem with how much he loves the game. He puts in an unbelievable amount of time working on his game. He’s a competitor and he wants to be great.

Saunders został zwolniony w poprzednim sezonie z Detroit Pistons po przegranej w finałach konferencji wschodniej z późniejszymi mistrzami Boston Celtics. 54letni trener odpowiedział również na pytanie jak na niego wpłynął rok przerwy w zawodzie :

Sitting out for a year and just watching the league and watching how people do things, I think I became even more entrenched in the belief that how I did things was the right way. You become even more confident and more entrenched.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *