Koniec sezonu dla Garnett’a ?

Doc Rivers (trener Boston Celtics) poinformował dziś podczas konferencji prasowej, że jego gwiazda, jeden z najlepszych obrońców ligi Kevin Garnett nie jest gotowy do gry w playoff, a nawet jest możliwe, że w góle w nich nie zagra.

 

Garnett, który kontuzji doznał 19-tego lutego i opuścił następne 13 spotkań, aby powrócić i zagrać epizody w kolejnych 4 meczach był kluczowym wzmocnieniem dla Celtics przed poprzednim sezonem. Wraz z Ray’em Allen’em i Paul’em Pierce‚m stworzyli tzw. Big Three (jako odnośnik do wielkiej trójki z przeszłości Bird, McHale, Parish) i poprowdził Celtics do mistrzostwa ligi.

The guy’s a warrior, you see him try to mask his way through it. But after 20 minutes of running, I don’t see it. After today, there’s no way he can play. ~ Doc Rivers na temat KG

Sam Garnett wg osób związanych z ligą jest sfrustrowany obecną sytuacją, ale rozumie ją i będzie próbował walczyć o powrót do gry jeszcze w tym sezonie.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *